Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ОЛЕКСАНДРОМ ВІКТОРОВИЧЕМ КУШНІРОМ
2016-02-17 16:22:00

ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ОЛЕКСАНДРОМ ВІКТОРОВИЧЕМ КУШНІРОМ

17 лютого жителі нашого району із глибокою скорботою та болем у серці попрощалась із загиблим у зоні проведення антитерористичної операції на сході України воїном-земляком, уродженцем села Козубівка Кушніром Олександром Вікторовичем. Олександр служив у 72-й механізованій бригаді біля сіл Миколаївка та Новотроїцьке Донецької області. Загинув 15 лютого 2016 року на блок-посту, відбиваючи напад ворога.

Віддати останню шану полеглому воїну, який до кінця виконав свій військовий обов’язок, захищаючи територіальну цілісність України, наше мирне життя, прийшли сотні вдячних земляків-козубівчан, жителів інших населених пунктів району, його бойові побратими, військовослужбовці інших підрозділів, волонтери.

Проводжали в останній путь загиблого воїна центральною вулицею Козубівки. Школярі місцевої утворили коридор пам’яті із запаленими свічками.

- Надзвичайно важко знайти слова втіхи для рідних і близьких Олександра, -- сказав, виступаючи на траурному мітингу, помічник першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.М. Решетняк. – Ми сумуємо разом з вами і віримо, що він недаремно віддав своє життя за честь і свободу своєї Батьківщини. Вічна пам’ять герою!

Щирі співчуття родині полеглого військовослужбовця від імені козубівської громади висловили сільський голова П.І. Чуприн, заступник командира батальйону по роботі з особовим складом майор М.В. Гришко, Доманівський районний військовий комісар Ю.А. Кучер.

Хвилиною мовчання вшанували учасники траурної церемонії пам’ять про українського воїна Олександра Кушніра.

Поховали Олександра Вікторовича Кушніра під залпи військового салюту та Гімну України на сільському кладовищі в милій його серцю Козубівці. Хай йому буде пухом рідна земля та вічна пам’ять і вдячність від земляків!