Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ПРЕДСТАВНИКИ ІНОЗЕМНОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З НАЙБІЛЬШИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2013-10-25 15:03:00

ПРЕДСТАВНИКИ ІНОЗЕМНОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З НАЙБІЛЬШИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 22 жовтня, в рамках робочої поїздки до Миколаївської області представники Карловацької жупанії Республіки Хорватія відвідали ряд потужних підприємств області, а саме ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», ТОВ «Сандора» та філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» (м. Миколаїв).

Як зазначило керівництво ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», їх підприємство вже близько 18 років співпрацює з іноземною компанією Лакталіс, представники якої працюють і на території Карловацької жупанії, тому принциповість компанії в питаннях якості продукції для хорватської делегації дуже знайома, а в смакових якостях продукції іноземці змогли впевнитися під час дегустації продуктів торгових марок підприємства.

Під час візиту до ТОВ «Сандора», яке входить до 5-ки кращих експортерів області і вже близько 8 років працює в системы «Pepsico», що є представником американського бізнесу, представники Хорватії ознайомилися з історією та етапами розвитку підприємства

Директор заводу Андрій Маковєєнко провів екскурсію по виробництву, де громадяни Республіки Хорватія змогли на власні очі побачити як виготовляються соки торгової марки «Сандора».

Перебуваючи із оглядовою екскурсією на філії «Дельта-лоцман», члени делегації були вражені тренувальними кімнатами для лоцманів, аналогів яким вони ще досі не зустрічали.

Як відмітив пан жупан Іван Вучич, хоча Хорватія є морською державою, але такого рівня підготовки спеціалістів вони не мають. На його думку, їхній державі також потрібно подумати про те, щоб створити і собі такий тренувальний центр.

«Нам є чому повчитися в Україні і такі візити дозволяють переймати досвід інших держав», - відмітив жупан Карловацької жупанії.

Перший заступник голови ОДА Геннадій Ніколенко в свою чергу додав, що Україна є ще дуже молодою державою, яка на сьогодні обрала для себе європейський напрямок розвитку і робить усе для того, щоб відповідати стандартам Євросоюзу.

В Україні за ініціативою Президента Віктора Януковича реалізується ряд заходів, які спрямовані на позитивну зміну інвестиційного клімату в регіонах країни.

Проекти, які влада спільними зусиллями з іноземними інвесторами реалізує на території Миколаївщини мають як економічний, так і соціальний ефект, та є максимально корисними для жителів області.