Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ВЕТЕРАНАМ – ГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ
2013-10-29 10:05:00

ВЕТЕРАНАМ – ГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Жоден ветеран не повинен залишитися без уваги і систематичної турботи, - така принципова позиція Президента України Віктора Януковича.

Підвищення рівня життя ветеранів є постійним пріоритетом діяльності органів влади на місцях. З метою забезпечення гідних умов лікування для людей похилого віку 28 жовтня в Миколаївському госпіталі інвалідів війни було представлено нову установку очистки води.

Поточного року, напередодні відзначення Дня Перемоги, до голови облдержадміністрації Миколи Круглова звернулися ветерани, які перебували на лікуванні у Миколаївському госпіталі інвалідів війни з проханням щодо забезпечення якісною питною водою в необхідній кількості.

Згідно з нормативами, кожен пацієнт медичного закладу має бути забезпечений 3 літрами питної води на добу. В рамках угоди соціального партнерства, укладеною між облдержадміністрацією та компанією «Сандора», наразі у госпіталі встановлено найсучасніше обладнання, що дозволяє здійснювати очистку води на високому рівні та забезпечити більше 5 літрів на одну особу. Станція очистки розташована на першому поверсі, а на інших обладнано пункти, де можна безкоштовно отримати якісну питну воду.

В рамках програми «Питна вода» та відповідно до завдань, які ставить Президент України, сучасні станції по очистці води заплановано відкрити в Первомайську, Братській районній лікарні, обласній дитячій лікарні.

Відповідна робота триватиме і наступного року.