Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ВОЇНОМ ВІКТОРОМ ІГОРОВИЧЕМ ЗЕЛЬМАНОВИЧОМ
2017-12-13 14:33:00

ДОМАНІВЩИНА ПРОЩАЛАСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ВОЇНОМ ВІКТОРОМ ІГОРОВИЧЕМ ЗЕЛЬМАНОВИЧОМ

Сьогодні, 13 грудня Доманівщина з скорботою та болем у серці прощалася із загиблим воїном у зоні проведення антитерористичної операції Героєм Віктором Ігоровичем Зельмановичом. Йому був лише 25, він ще багато корисного міг би зробити для своєї країни, але, захищаючи її свободу і незалежність, віддав найцінніше – своє молоде життя.

Зовсім ще юний хлопець не стояв осторонь неоголошеної війни з російсько-терористичними військами на сході України, за покликом серця добровольцем пішов відстоювати Незалежність України у складі Української Добровольчої Армії. За свого служіння у добровольчому батальйоні  здобув повагу і визнання серед бойових побратимів. Під  час останньої своєї поїздки до зони бойових дій йому не судилося повернутися додому живим.

Загинув Віктор 10 грудня, біля села Мар’їнка Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу, разом із своїм бойовим побратимом другом Запалом - Зубченком Олександром Миколайовичем з міста Миргород Полтавської області.

Віддати останню шану до рідної оселі Героя прийшли сотні жителів Доманівщини, учнівська молодь, його бойові побратими та учасники бойових дій різних підрозділів Збройних Сил України.

Труну з загиблим воїном пронесли рідною вулицею та вулицею Свободи до кладовища селища Доманівки. Учні Доманівської ЗОШ І-ІІІст. №1, де навчався Віктор на знак пошани, стоячи на колінах з запаленими свічками утворили коридор пам'яті.

Панахиду відслужив ієромонах Антоній. Щирі співчуття родині загиблого від імені доманівської громади висловили голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук та бойовий побратим друг Жека.

Присутні вшанувати пам’ять добровольця хвилиною мовчання. Поховали Віктора Ігоровича під звуки Гімну України та  військового салюту.

Вічна слава Герою, що віддав життя за Україну! Пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях!