Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ВИХОВАНЦІ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ЖОВТНЕВОГО РАЙОНУ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ
2013-12-23 17:33:00

ВИХОВАНЦІ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ ЖОВТНЕВОГО РАЙОНУ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ

19 грудня голова облдержадміністрації Микола Круглов відвідав Шевченківську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів Жовтневого району та привітав її вихованців із Днем Святого Миколая.

Привітали школярів також голова райдержадміністрації та представники органів місцевого самоврядування.

Всі гості приїхали на свято не з пустими руками: діти отримали і сучасну побутову техніку, і спортивний інвентар, і солодощі. 

Для поважних гостей вихованці школи-інтернату показали святкову виставу з чудовими концертними номерами.

Директор навчального закладу Василь Гусаров розповів гостям, що тут сьогодні навчаються  99 учнів. Він наголосив на тому, що за останні роки значно зменшився контингент учнів-вихованців, так як - на виконання соціальних ініціатив Президента України - активно проводиться  робота по влаштуванню дітей у сімейні форми виховання. Протягом трьох років  у сімейні форми виховання влаштовано 11 дітей.

Організацію навчально-виховного процесу забезпечують 35 педагогічних працівників та 52 працівника обслуговуючого персоналу.

Для здійснення соціальної та психолого-педагогічної корекції дітей в навчальному закладі введено посаду практичного психолога, соціального педагога.

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розвитку творчих здібностей та спортивного розвитку дітей у школі функціонують гуртки, в яких задіяні 91,5% її вихованців. Вихованці навчального закладу - учасники спортивних змагань, фестивалів, семінарів, конкурсів, тренінгів, виставок. В спортивних змаганнях займають призові місця на рівні району, області.

Оздоровлення дітей-сиріт проводиться протягом року: влітку в оздоровчому центрі «Орлятко», протягом навчального року в дитячих санаторіях м. Миколаєва «Дубки», «Південний».

Навчальний заклад має належну матеріально-технічну базу для здійснення  навчально-виховного процесу: 10 предметних кабінетів, спортивний та актовий зали, бібліотека, комп’ютерний клас; два спальні корпуси обладнані сучасними зручними меблями. У спальних корпусах обладнано  ігрові та побутові кімнати. На території навчального закладу розміщені волейбольні, футбольний, баскетбольний та ігровий майданчики, окремо – стадіон.

В навчальному закладі проводиться робота з охорони здоров’я і життя вихованців, на території школи находиться медичний ізолятор, де вихованці проходять стаціонарне і амбулаторне лікування. Медичне обслуговування здійснюють лікар-педіатр та медична сестра.

Видатки на 2013 рік по школі-інтернату склали 5142,264 тисяч гривень, з них на харчування – 712,47 тисяч гривень, медикаменти – 21,960 тисяч гривень.