Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → МИКОЛА КРУГЛОВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОКУ, ЩО МИНАЄ ТА РОЗПОВІВ ПРО ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ
2014-01-08 18:08:00

МИКОЛА КРУГЛОВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОКУ, ЩО МИНАЄ ТА РОЗПОВІВ ПРО ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов в ході прес-конференції, яка відбулася 23 грудня, розповів про соціально-економічні показники Миколаївщини та виконання завдань, доручень Президента України за підсумками 2013 року.

За  результатам 9 місяців Миколаївщина була у числі 8 областей України, в яких не спостерігалося падіння обсягів виробництва. За підсумками року індекс промислової продукції склав 98%.  Губернатор пояснив, що більше 8% було втрачено через майже місячний простій Южно-Української АЕС, адже переоформлювалися документи для продовження строку експлуатації першого енергоблоку. Разом з тим, Микола Петрович, підкреслив, що за рахунок збільшення обсягів виробництва на інших підприємствах вдалося скоротити втрату показників до 2%. Головною задачею на 2014 рік є стабілізація ситуації, зокрема заплановано підвищення показників до 105,5 %.

За статистичними даними, по 6 з 8 показників область втримала свої позиції, а це економічний розвиток, інвестиційна та інноваційна діяльність, питання житлово-комунального господарства, рівень злочинності, ринок праці. Саме в інвестиційно-інноваційній діяльності область займає лідируючу позицію в Україні.

Триває робота з погашення боргів по заробітній платі на  ДП «Суднобудівельний завод ім. 61 комунара». Губернатор висловив сподівання, що вже в першому кварталі 2014 року, ситуація зміниться на краще. На думку губернатора, для розвитку галузі суднобудування існує два шляхи: завантаження замовлення для створення власного флоту такими великими підприємствами як «Нібулон» та російські замовлення по виготовленню рибальських суден. 

Голова Миколаївської облдержадміністрації розповів про впровадження альтернативних, енергозберігаючих технологій  опалення, які успішно використовуються у закладах соціальної сфери.

Микола Петрович зазначив, що робота по ремонту доріг буде продовжуватися. Вагові комплекси, які встановлені на магістральних дорогах, вже дали позитивні результати. Губернатор зазначив, що в наступному році за дорученням Президента України поставлено завдання по ремонту сільських доріг. Саме на реалізацію цих робіт закладено більше коштів в  проекті Державного бюджету на 2014 рік.