Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → «ЦЕЙ РІК ДЛЯ УСІХ НАС ВИДАВСЯ НЕ ПРОСТИМ, АЛЕ В ТОЙ ЖЕ ЧАС ВІН ПРИНІС І БАГАТО ДОБРИХ СПОГАДІВ», - ГЕННАДІЙ НІКОЛЕНКО В ЕФІРІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДТРК ПІДВІВ ПІДСУМКИ РОКУ
2014-01-08 18:11:00

«ЦЕЙ РІК ДЛЯ УСІХ НАС ВИДАВСЯ НЕ ПРОСТИМ, АЛЕ В ТОЙ ЖЕ ЧАС ВІН ПРИНІС І БАГАТО ДОБРИХ СПОГАДІВ», - ГЕННАДІЙ НІКОЛЕНКО В ЕФІРІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДТРК ПІДВІВ ПІДСУМКИ РОКУ

На думку першого заступника голови ОДА Геннадія Ніколенка, для Миколаївщини 2013 рік видався досить сумбурним: починаючи від «врадіївських подій» та завершуючи реалізацією масштабних проектів, таких як 1-ша черга «спортивного містечка» та проведенням виборів як до обласної, так і Верховної Ради.

Про це 25 грудня у передноворічному ефірі програми «Чим живе область» розповів телеглядачам Геннадій Ніколенко.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що йому як службовцю та пересічному громадянину запам’яталося в році, що минає,  гість програми розповів, що цього року він вперше був обраний депутатом обласної ради і до цього жодного разу не обирався до будь-якого органу місцевого самоврядування.

«Це додало мені ще більше відповідальності, в першу чергу, перед тими людьми, які віддали за мене свій голос і тим самим висловили свою довіру», - відмітив перший заступник голови ОДА.

Крім того, до найбільш пам’ятних подій року Геннадій Ніколенко також відніс один із найбільших врожаїв зернових за останніх декілька десятків років – близько 2,8 млн. тис. тон зерна зібрала Миколаївська область на своїх полях. Цього ж року, незважаючи ні на що, була продовжена газифікація населених пунктів сільської місцевості, зокрема в Первомайському, Очаківському та ін. районах області.

Не менш болючим та важливим для Миколаївщини було питання продовження експлуатації 1-го енергоблоку Южно-Української АЕС, яке вирішилося аж на початку грудня.

«Обласна влада дуже переймається питанням роботи атомної станції, тому що окрім великих стабільних податків, в роботі Южно-Української АЕС закладено кошти на «зону спостереження», а головне із зупинкою 1-го енергоблоку без роботи залишилося б майже 4 тис. громадян, а це значить, що приблизно стільки ж родин залишилося б без засобів на існування», - прокоментував важливість питання Г. Ніколенко.

На завершення своєї відповіді  представник обласної влади також відмітив, що цей рік Президентом України був оголошений «Роком дитячої творчості» і за підтримки православної єпархії, та зокрема владики Вознесенського та Первомайського Алексія, було проведено конкурс дитячої творчості «Краса Божого світу», в якому брали участь діти від 4 до 16 років.

«Роботи наших дітей, їх світосприйняття просто вражають. Кожна дитина має свій власний стиль, бачення події та неабиякий талант, і все це потрібно підтримувати та розвивати», - поділився враженнями від виставки перший заступник голови ОДА.

В цілому, на думку Геннадія Ніколенка, 2013 рік для Миколаївщини, враховуючи усі плюси та мінуси, видався досить непоганим, але звичайно, йому як і усім хочеться, щоб наступний рік видався ще більш вдалим та позитивним для усіх регіонів нашої області.