Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → «СПІЛКУВАННЯ КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ З МОЛОДДЮ МАЄ СТАТИ ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТОЮ ОБОВ’ЯЗКОВОЮ НОРМОЮ», - ГОЛОВА ОДА Г.НІКОЛЕНКО
2014-02-03 12:41:00

«СПІЛКУВАННЯ КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ З МОЛОДДЮ МАЄ СТАТИ ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТОЮ ОБОВ’ЯЗКОВОЮ НОРМОЮ», - ГОЛОВА ОДА Г.НІКОЛЕНКО

Голова облдержадміністрації планує провести ряд зустрічей із студентами Миколаївських вищих та професійних навчальних закладів із метою виявлення активної і талановитої молоді для подальшої її підтримки та працевлаштування.

Про це 28 січня Геннадій Ніколенко заявив на своїй прес-конференції у якості новопризначеного губернатора Миколаївської області.

Він також нагадав, що минулого року балотувався в депутати обласної ради по округу № 7 та був вражений тим, наскільки патріотично налаштована березнегуватська молодь, яка із великою повагою ставиться до своєї рідної землі.

За його інформацією, влітку молодь та школярі проводили суботники, різноманітні спортивні заходи і навіть був створений молодіжний проект «Глас народу».

«Сьогодні більшість цих активістів навчається в наших вузах, вони вже там стали певними лідерами суспільної думки, очолюють команди КВК і т.д. Під час зустрічей із студентами я хочу поінформувати нашу молодь про те, які плани та проекти реалізуються у нас в області, вислухати їх ідеї та пропозиції… В майбутньому обласна влада планує також реалізувати ряд заходів та проектів ініційованих та підтриманих молоддю», - зазначив у своєму виступі очільник області.

Крім того, Геннадій Ніколенко відмітив, що він підтримує позицію Президента України стосовно того, що усі керівники облдержадміністрацій мають проводити зустрічі та безпосередньо спілкуватися із молоддю.

Новопризначений губернатор також наголосив, що такі зустрічі, з метою пошуку потенційних кадрів для подальшого працевлаштування, повинні проводити й інші керівники обласних управлінь.

«Сьогодні однією із ключових проблем, в тому числі на державній службі є кадрове питання… На мою думку, ми маємо дещо переформатувати роботу молодіжної колегії при голові ОДА, а також в подальшому нам необхідно концептуально з нового боку підійти до питання першого робочого місця», - відмітив у своєму коментарі голова ОДА.

В продовження теми журналісти поставили запитання новопризначеному губернатору про кадрові зміни на що він відповів, що згідно з діючим законодавством України усі заступники голови ОДА написали заяви на звільнення, із яких працювати залишається Володимир Луста, а з іншими претендентами на посади зараз ведуться співбесіди.