Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ ВІДВІДАЛИ КРИМСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
2014-04-23 15:30:00

КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ ВІДВІДАЛИ КРИМСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Ввечері 18 квітня голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук, голова обласної ради Тарас Кремінь та керівник МКП «Миколаївводоканал» Василь Тельпіс відвідали 145-й окремий ремонтно-відновлювальний полк, де тимчасово розміщена частина кримських військовослужбовців.

Гості поспілкувалися з військовослужбовцями, ознайомилися з частиною, відвідали казарму та їдальню. Керівники області приїхали не з порожніми руками, привезли дві пральні машини та два бойлери для підігріву води. Побутову техніку придбали на прохання самих військовослужбовців, за рахунок благодійних коштів, що надійшли для потреб Збройних Сил України.

– Я вже побував у багатьох районах області, і в кожному з них люди готові підтримати українську армію, допомогти вам і тим, хто сьогодні знаходиться на передовій. Люди засуджують будь-які прояви сепаратизму. Головне – народ і армія дійсно єдині, а це значить, що поки ми єдині – ми непереможні, – зазначив голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук.

Звертаючись до солдатів і офіцерів, голова обласної ради попросив підтримувати бойовий дух і боєздатність підрозділів, а з будь-якими проханнями звертатися до свого командира.

– Ви зараз не на окупованій території. Ви зараз у себе вдома, і я вдячний всім, хто не зламався і залишився вірний військовій присязі, – підкреслив Тарас Кремінь.

Василь Тельпіс запевнив, що МКП «Миколаївводоканал» підставить своє плече і докладе всіх зусиль для проведення ремонтних робіт з нормалізації системи водопостачання частини. За його словами, на території вже побували технічні фахівці підприємства, і наступного тижня робота продовжиться.

Військовослужбовці доповіли, що створені умови дозволяють виконувати бойове завдання, і звернулися з проханням придбати необхідні інструменти для ремонту військової техніки.

На завершення візиту гості привітали особовий склад зі святом Пасхи, побажали удачі, здоров'я та бойового військового духу.