Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОЛЕГ МУСІЙ ПОЗИТИВНО ОЦІНИВ СТАН ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИКОЛАЇВЩИНИ
2014-04-30 11:11:00

МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОЛЕГ МУСІЙ ПОЗИТИВНО ОЦІНИВ СТАН ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИКОЛАЇВЩИНИ

На початку робочої поїздки в Миколаївську область Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій змінив програму перебування з метою відвідати лікувальні заклади, які спеціально не готувалися до його приїзду. Зокрема, він відвідав дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру, де поспілкувався з пацієнтами. В центральній районній лікарні Миколаївського району Міністр ознайомився із матеріально-технічним та кадровим забезпеченням пологового та неврологічного відділень, а в Жовтневій центральній районній лікарні О.Мусій оглянув хірургічне відділення.

Під час прес-конференції голова МОЗ розповів журналістам про свої враження від побаченого на Миколаївщині. По-перше,  за словами Міністра, йому було важливо та цікаво поспілкуватися з лікарями та пацієнтами лікувальних закладів щодо надання медичної допомоги. По-друге, приємно здивувала Олега Степановича бактеріологічна лабораторія з відділом молекулярно-генетичної діагностики туберкульозу в обласному протитуберкульозному диспансері.  «Наявність такої лабораторії є великим позитивом. Це заслуга і керівництва області, і керівництва обласного управління охорони здоров’я та, безумовно, керівництва лікарні. Адже від діяльності господаря залежить дуже багато. Буду тепер ставити в приклад Миколаївську лабораторію», - зазначив Олег Степанович.

Миколаївському обласному центру екстреної медичної допомоги та катастроф Олег Мусій разом з головою Миколаївської облдержадміністрації Миколаю Романчуком вручив сертифікати та ключі від 4-х автомобілів швидкої медичної допомоги класу «С» авто на базі Peugeot Boxer. Автомобілі оснащені усім необхідним обладнанням для надання комплексу реанімаційних заходів, зокрема, електрокардіографами та апаратами штучного дихання.