Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → За дорученням Президента Олексій Савченко провів засідання штабу з питань допомоги постраждалим у Авдіївці
2017-02-02 16:09:00

За дорученням Президента Олексій Савченко провів засідання штабу з питань допомоги постраждалим у Авдіївці

Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних державних адміністрацій органызувати надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

Нагадаємо, що у результаті обстрілів у Авдіївці припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання.

У переліку першочергових заходів, які потребують жителі постраждалого регіону – забезпечення теплим одягом, дизпаливом, засобами обігріву, продуктами харчування тощо.

Сьогодні, у Миколаївський облдержадміністрації було проведено перше засідання штабу з питань надання допомоги постраждалим у Авдіївці. Голова ОДА Олексій Савченко заслухав звіт свого профільного заступника Віталія Кіндратіва про готовність області надати гуманітарну допомогу.

Департамент соціального захисту населення готовий розмістити 30 людей похилого віку та інвалідів у Миколаївському геріатричному пансіонаті, 25 осіб у дитячому будинку-інтернаті. 20 відділень стаціонарного догляду при територіальних центрах, в містах і районах області, готові надати 111 місць для людей похилого віку та інвалідів. Окрім, цього з банку одягу нададуть теплі речі та запаси продуктів.

У департаменті освіти і науки доповіли, що в 5 інтернатах є змога прихистити 150-200 дітей. Також, за умови поліпшення теплових умов є змога розмістити 30 дітей дошкільного і молодшого шкільного віку у дитячому оздоровчому таборі «Вітрила». 20-30 дітей з особливими потребами зможуть поселити у спеціалізованому інтернаті.

Департамент освіти звернувся до всіх навчальних закладів із проханням збору теплих речей, білизни тощо для допомоги жителям Авдіївки.

В управління охорони здоров’я є змога виділити 180 місць для хворих у лікарнях, 20 – для ветеранів та 150 для дітей. Також є можливість розмістити 60 здорових дітей віком від 6 до 14 років у дитячому санаторії «Південний» і дитячому туберкульозному санаторії «Дубки».

В свою чергу, Олексій Савченко доручив перевірити стан закладів, які у випадку приїзду дітей та постраждалих з Авдіїївки будуть приймати переселенців.