Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Олексій Савченко вручив миколаївським рятувальникам квадрокоптер та сертифікат на житло
2017-09-14 12:42:00

Олексій Савченко вручив миколаївським рятувальникам квадрокоптер та сертифікат на житло

У четвер, 14 вересня, в головному управлінні ДСНС в Миколаївській області відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника. З професійним святом миколаївських рятувальників привітав голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

З нагоди свята Олексій Савченко вручив рятувальникам подяки голови облдержадміністрації та сертифікат на квартиру співробітнику обласного ГУ ДСНС – підполковнику цивільного захисту Любомиру Кішку. Очільник області зазначив, що цього року за підтримки обласної влади ще один рятувальник отримає власне житло. Окремий подарунок від облдержадміністрації – необхідний для рятувальників квадрокоптер. Подяки та грамоти від Олексія Сачвенка також отримали фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської ОДА. 

«Важко переоцінити важливість і значимість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники і пожежники.  Кожен з вас - Герой. Адже ви робите усвідомлений вибір - захищаєте, рятуєте людей... іноді, на жаль, ціною власного життя. Максим Грицаенко, у вас чудова команда – справжня родина. Я поважаю вашу службу і дякую за роботу», - наголосив голова ОДА Олексій Савченко.