Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → У МИКОЛАЄВІ ОБГОВОРИЛИ РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
2017-11-27 09:35:00

У МИКОЛАЄВІ ОБГОВОРИЛИ РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Питання впровадження молодіжної політики в об'єднаних територіальних громадах, умови для розвитку молодіжної інфраструктури та реалізацію програми «Молодіжний працівник» на місцях обговрили під час засідання робочої групи з питань «Молодіжної політики в умовах децентралізації», що відбувся на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування 23 листопада.

Участь в обговоренні взяли представники Молодіжної колегії при Миколаївській ОДА, департаменту освіти і науки ОДА та об'єднаних територіальних громад спільно з управлінням з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації.

Начальник управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА Олександр Максименко відзначив, що молодь в об’єднаних громадах повинна мати можливість відпочинку, навчання, та культурного розвитку. За його словами, на сьогодні це ключові напрями роботи для розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації на місцях.

У ході засідання відзначено, що проблемним питанням залишається кадрове забезпечення та утворення у складі виконавчих комітетів ОТГ структурних підрозділів з питань молоді. На жаль, існує тенденція наслідування новоствореними громадами негативної практики районних рад, коли молодь залишається за остаточним принципом.

«Зміни, що прийшли в нашу країну, відбулися завдяки молодому прогресивному поколінню. Їм не притаманний консерватизм, це – рушійні домінанти реформи, а Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», завжди беззаперечно готовий підтримати молодіжну ініціативу та надати в повному обсязі свою підтримку», – акцентував директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко.

Учасники робочої групи спільно зі спікерами обговорили питання забезпечення належного рівня фінансування молодіжної роботи з урахуванням належних викликів та суспільних запитів молодого покоління та методології формування єдиного молодіжного простору на рівні села, а обмін досвідом та успішними практиками, всі ідеї щодо сфери розвитку молодіжної інфраструктури будуть втілені у формат інтернет ресурсу «Молодіжний інформаційно-ресурсний центр».