Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 56 одиниць техніки, 785 тонн піщано-сольової суміші та 60 тонн солі, - САД про роботу на дорогах області у вихідні
2019-01-28 12:26:00

56 одиниць техніки, 785 тонн піщано-сольової суміші та 60 тонн солі, - САД про роботу на дорогах області у вихідні

Станом на ранок  28.01.2019 р.  на території Миколаївської області  без опадів, температура повітря від  -8° до -4°С, стан дорожнього покриття місцями засніжений, місцями мокрий. Проїзд дорогами загального користування державного значення області ЗАБЕЗПЕЧЕНО.

Протягом вихідних підрядні підприємства у цілодобовому режимі здійснювали роботи із забезпечення безпечного проїзду дорогами області (розчищення доріг від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами дорожнього покриття). Під час робіт було 56 одиниць техніки та використано 785 тонн піщано-сольової суміші та 60 тонн солі.

За прогнозом синоптиків 29 січня в багатьох регіонах Миколаївської області очікуються опади у вигляді дощів та значне підвищення температури повітря від+ 4° С до  +6 С °.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, швидкісних режимів та тримати дистанцію.