Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Розпочато реалізацію Перспективного плану розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки
2019-03-27 14:19:00

Розпочато реалізацію Перспективного плану розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки

За дорученням Президента України Петро Порошенко громади області визначили та розробили 1694 проекти, реалізація яких запланована на найближчі три роки.

Під час свого візиту на Братщину у середині лютого на місцевій Раді регіонального розвитку мав розмову з громадою району – всі жителі висловили свої побажання щодо першочерговогї необхідності завершення ремонту дороги, розпочатого минулого року - О150514 Братське-Вознесенськ.

І ось не відкладаючи початок, наприкінці березня ми приступили до виконання масштабного проекту по ремонту дороги.

Цьогоріч відремонтуємо ще 14 км. У 2018 році приведено у належний стан 8 км дороги поблизу Вознесенського району, виконано ямковий ремонт поблизу Братського.

Вже сьогодні на місці залучені необхідна техніка та дорожники. Роботи розпочали невідкладно. Переконаний, що вже цього року нова дорога з’єднає Братський та Вознесенський райони.

Ремонт автошляху, в першу чергу, сполучить два райони та дозволить мешканцям обох комфортно діставатися до необхідних локацій. А це і київська траса, зокрема- шлях до Миколаїва і на Київ. Крім того, це передбачено реформою медицини - госпітальний округ.

Реалізовуємо перші етапи стратегічного плану розвитку громади і пам'ятаємо, що люди – наша головна цінність.