Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → З нагоди 75-ї річниці звільнення Доманівщини від нацистських окупантів
2019-03-28 14:07:00

З нагоди 75-ї річниці звільнення Доманівщини від нацистських окупантів

28 березня у Доманівці, біля Меморіального комплексу «Братська могила», відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці звільнення Доманівщини від нацистських окупантів, у якому взяли участь ветерани Другої світової війни, воїни Збройних Сил України, представники трудових колективів, громадських організацій, молодь.

  --  Нехай нашими найвищими чеснотами,-- зазначив, виступаючи на мітингу, голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук, -- стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйноване господарство, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної України. Земний уклін і наша вічна вдячність – живим і полеглим! Тож бажаю всім захисникам нашої Вітчизни та всім жителям району здоров'я, миру та злагоди. Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні.

  Щиро і сердечно привітав ветеранів Другої світової війни, всіх жителів району з святом визволення голова Доманівської районної ради Тарас Кушнір.

  -- Українці завжди пам’ятатимуть, яку неймовірно велику ціну заплатив наш народ і платить сьогодні за право бути вільним, -- сказав він. – Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини. Наша глибока вдячність їм за це. Низький уклін вам, шановні ветерани!

  Теплі та сердечні вітання з нагоди 75-ї річниці визволення Доманівщини від гітлерівських загарбників та побажання міцного здоров’я, щастя, миру й благополуччя прозвучали і від секретаря Доманівської селищної ради Галини Шульгіної та члена президії ради Доманівської районної організації ветеранів України Олександра Воєводіна.

  На сьогоднішній день у Доманівському районі залишилося лише два учасники бойових дій тієї війни -- жителі Доманівки Павло Степанович Кипорук та Анатолій Терентійович Дудар. Їм на мітингу урочисто вручили пам’ятний знак Миколаївської обласної організації ветеранів України «75 років визволення Миколаївщини від нацистських окупантів», а також квіти та подарунки. Щира вдячність вам, дорогі переможці, що вистояли в запеклій борні і перемогли.

  Задушевно, з глибокою теплотою та ніжністю прозвучали для присутніх пісні на воєнну тематику у виконанні працівників культури Ігоря Коршенка та Віри Бондаренко.

  Віддаючи данину шани, поваги фронтовикам-землякам, визволителям району, усім героям Другої світової, що полягли за рідну землю, за свободу, за мирну, квітучу Україну, вдячні доманівці вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Стели загиблим воїнам.

  Як зазначалося на мітингу, з нагоди 75-річчя звільнення України від нацистських загарбників у нашій країні проходить Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі Сходу на Захід. Майже протягом місяця символи великої Перемоги передаються від району до району Миколаївської області. 28 березня естафету пам’яті від Миколаївського району прийняла Доманівщина, щоб потім передати її далі – сусідам-врадіївчанам.