Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Передали естафету пам'яті
2019-03-30 07:40:00

Передали естафету пам'яті

29 березня  делегація Доманівщини у складі першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Фалько, голови районної ради ветеранів війни та праці Раїси Осадчук, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Маценко відвідали Врадіївщину з метою передачі Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України», символом якої є альбом та вимпел.

Біля меморіального комплексу Героїв Врадіївщини відбувся урочистий мітинг з нагоди 75 річниці звільнення Врадіївського району від нацистських окупантів.

Саме тут, біля священного місця альбом, вимпел передані  керівництву Врадіївського району: голові райдержадміністрації Василю Жосану, голові районної ради Петру Висоцькому, селищному голові  Москаленку, голові районної організації ветеранів України  

У своїх виступах промовці зазначали, що саме народ український зробив свій гідний внесок в справу захисту Вітчизни і розгром ненависного ворога. Ціна якого – більше 9 мільйонів життів українців… Вони мужньо бились на всіх фронтах, де вирішувалась доля перемоги.

Пам’ять… Вона кличе, хвилює, стукає у наші серця. Вона доносить до нас, нащадків тих полум’яних поколінь, подвиги тих, хто не шкодував своєї крові, заради миру і свободи, хто приніс у жертву найдорожче – життя…

29 березня Всеукраїнська естафета крокуватиме також Кривоозерським та Веселинівським районами. А вже1 квітня Очаків та Березанщина завершать естафету і передадуть її Одеській області.