Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Фахівці районного центру зайнятості провели семінар щодо складання резюме
2019-04-04 05:34:00

Фахівці районного центру зайнятості провели семінар щодо складання резюме

Фахівці Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості систематично проводять для шукачів роботи семінари з техніки пошуку роботи, зокрема з підготовки резюме, адже пошук роботи з подальшим працевлаштуванням – це основна мета і працівників служби, і громадян, які звернулися за допомогою.

Такі семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних щодо їх самостійних дій з приводу працевлаштування. Заняття будуються за тематикою, яка поетапно підштовхує кожного слухача до застосування дієвих кроків на шляху професійної реалізації.

Так,  з метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи, провідним юрисконсультом О. Лацановською 3 квітня проведено черговий семінар з безробітними громадянами. Учасники семінару ознайомлюються з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Безробітні вчяться аналізувати типові помилки при його написанні, а також мають змогу скласти власне резюме або записати відео-резюме, яке стане чудовим способом показати себе роботодавцю і глибше розкрити себе, свій досвід, навички, інтереси та вміння. Адже на відміну від стандартного резюме, такий інноваційний підхід дозволяє доповнити звичайне резюме своїми емоціями, характером та показати самого претендента, а не тільки його освіту та досвід.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажання фахівців Доманівської районної філії, це – допомогти кожному учаснику семінару оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи в найкоротші терміни.