Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Служіть гідно Вкраїні, сини
2019-04-08 12:13:00

Служіть гідно Вкраїні, сини

Згідно з Указом Президента України № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році»  в Доманівському  районі розпочато весняний призов до Збройних Сил України юнаків призовного віку.

  Традиція урочистих проводів на військову службу  існує у нас з давніх давен, тому що захист Вітчизни і свого народу є священним обов’язком кожного, перш за все, громадян чоловічої статі. Служба в  Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Це випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа  справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги.

Іди, солдате, мужній і вродливий,

Хай стеляться тобі дороги щедрі на землі,

Щоб служилось добре на Вкраїні милій,

Бажаєм легкого путі !

  З нагоди початку призовної кампанії минулої п’ятниці в Доманівці, у районному будинку культури, було проведено День призовника. Привітати хлопців, які днями одягнуть військову форму, прийшли представники місцевої влади, громадськості, працівники райвійськкомату, батьки, друзі. Ось вони, наші майбутні захисники, наша гордість, наша честь і совість, майбутнє  нашої молодої держави. По черзі призовники виходять на сцену.

  Сердечно привітали майбутніх воїнів з таким важливим і відповідальним кроком у їхньому житті голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук та

Депутат Миколаївської обласної ради, голова правління СПрАТ «Україна» Олександр Сіроштан. Вони побажали їм свято виконувати військову присягу, бути гідними військових традицій наших батьків  та дідів. Легкої вам служби, успіхів в  бойовій підготовці і в особистому житті та щасливого повернення додому.

  З напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату підполковник Євгеній Левченко і вручив кожному повістку про призов на строкову військову службу.

  Безперечно, найбільші хвилювання під час призову лягають на серця матерів, які всі ці роки виховували своїх синів, згадуючи недоспані ночі і виплакані сльози. І  хоча  хлопці  вже стали зовсім дорослими, для кожної мами вони завжди лишаються їхніми маленькими дітьми, яких вони будуть любити і проявляти турботу до останнього свого подиху.

  Слово для привітання було надано мамі призовника Павла Немеша – Олені Миколаївні. А намісник Спасо-Преображенського монастиря ігумен Антоній освятив і благословив наших призовників на захист Батьківщини, подарував їм іконки. Майбутнім захисникам вручили  пам’ятні подарунки, придбані за спонсорської підтримки  асоціації сільськогосподарських виробників.

   На урочистому заході також вшанували ряд колишніх воїнів-земляків, які мужньо захищали територіальну цілісність, соборність нашої держави на сході України. Вони отримали відзнаку Президента України ««За участь в антитерористичній операції».

  Вітання цього дня приймали й працівники Доманівського районного військового комісаріату з нагоди 75-річчя його функціонування в районі. Перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Наталія Фалько висловила слова щирої вдячності усім колишнім і нинішнім працівникам райвійськкомату за їх добросовісну, звитяжну працю, побажала міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах, миру і злагоди в домівках, у серці  -- доброти, а у справах -- мудрості та виваженості. Вона вручила ювілярам Пам’ятний адрес та картину-оберіг.

  Гарні музичні вітання для всіх учасників святкового заходу підготували самодіяльні аматори сцени.