Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 33-тя річниця Чорнобильської катастрофи
2019-04-26 08:34:00

33-тя річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня у селищі Доманівка у біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС проведено пам’ятний мітинг – реквієм з нагоди Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

Зі словами шани та подяки ліквідаторам наслідків катастрофи звернулися голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, заступник Доманівського селищного голови Володимир Гулич, голова районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна.» Ігор Тамбовський.

«Тридцять три роки тому Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей. Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя. Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, і має відчувати шану і повагу з боку суспільства та влади», сказав Євгеній Осадчук.

Пам'ять про загиблих ліквідаторів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.