Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Головою районної державної адміністрації Осадчуком Є.Л. 26 квітня проведена нарада з селищним та сільськими головами.
2019-04-26 11:36:00

Головою районної державної адміністрації Осадчуком Є.Л. 26 квітня проведена нарада з селищним та сільськими головами.

На нараді розглянуто 6 питань порядку денного:

1.Про виділення коштів на придбання житла окремим категоріям громадян.

2.Про виконання наказу № 1713 від 15.11.2018 Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку здійснення органами опіки та піклування контролю за цільовим витрачанням аліментів на дитину».

3.Про виділення коштів на послуги зв’язку для пільгової категорії населення.

4.Про профілактику злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних права і свобод громадян у Доманівському районі.

5.Про фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

6. Стан проведення кампанії декларування громадянами своїх доходів, отриманих у 2018 році станом на 24.04.2019.

Колесник Л.А. заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації ознайомила присутніх про порядок виділення коштів на придбання житла окремим категоріям громадян та з  наказом № 1713 від 15.11.2018  Міністерства соціальної політики «Про затвердження Порядку здійснення органами опіки та піклування контролю за цільовим витрачанням аліментів на дитину». Проаналізувала  виділення коштів на послуги зв’язку для пільгової категорії населення.

Ситник О.В., начальник Доманівського відділення Вознесенького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області доповів про виконання Програми по профілактиці злочинності у Доманівському районі. Акцентував увагу на встановленні камер відео спостереження в районі.

Кузмінчук Г.І., начальник Доманівської ДПІ Южноукраїнського управління ГУ ДФС у Миколаївській області проаналізувала стан проведення кампанії декларування громадян своїх доходів за 2018 рік.

Струк О.Л., юрист-консульт комунального некомерційного підприємства «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомила присутнім про заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам центру. Звернулася до сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад щодо фінансової підтримки закладу. Надала свої пропозиції по утриманню медичного персоналу.

За результатом проведеної наради головою райдержадміністрації були надані протокольні доручення.