Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті та примирення!
2019-05-08 07:13:00

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті та примирення!

Дорогі ветерани, шановні земляки!

 

8 травня 1945-го року після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі. І сьогодні Україна разом з європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення. Ця нова для нас традиція жодним чином не підміняє, а доповнює і посилює державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

І кожного року ми знову і знову згадуємо уроки минулої трагедії, вшановуємо пам’ять загиблих, вітаємо і дякуємо нашим ветеранам.

Це наша свята традиція і обов’язок, який ми зберігаємо і передаємо нашим дітям і онукам. Щоб вони знали свою історію. Щоб пам’ятали її героїв. Щоб наш народ і все людство не допустили більше подібних трагедій.

Ми ніколи не забудемо, не відкинемо у безпам’ятство високу істину - історію кожного з українців та українок, які воювали в Червоній армії, Української Повстанської Армії, Війську польському, Французьких, Британських, Канадських збройних силах та армії США, адже це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором, яка здобута надзвичайними зусиллями, величезними жертвами та високим героїзмом.

Ми пам’ятаємо не тільки подвиги воїнів. Честь і слава героїчним трудівникам тилу. Низький уклін жінкам, дітям, усім, хто в лихоліття ростив хліб, робив снаряди, ставив на ноги поранених, хто терпів, вірив і чекав на довгоочікувану Перемогу.

Тож бажаю всім нам миру, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Всім нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.

          Пам’ятаймо та перемагаймо!

З повагою   голова райдержадміністрації     Євгеній Осадчук!