Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом
2019-05-09 06:21:00

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом

Дорогі  ветерани, шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Ми серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога.

Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Цей жертовний подвиг нашого народу житиме у наших серцях. А у пам'яті залишатимуться святі імена тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

Мільйони українців своєю хоробрістю, героїзмом і відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас перемога. Не перелічити подвигів бойових і трудових здійснених під час Другої Світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ця пам'ять - непідвладна часу. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість зі святою скорботою. Бо дуже великою була ціна Перемоги.

Дорогі земляки від щирого серця бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, мирного ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі запанує мир, спокій та добро!

Зі святом вас дорогі земляки!

З повагою            Євгеній Осадчук