Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → День Перемоги в Доманівці
2019-05-15 05:19:00

День Перемоги в Доманівці

9 травня. 10 година ранку. Сотні жителів Доманівки та гостей нашого селища, серед них учасники бойових дій в роки минулої війни та воїни АТО, військовослужбовці, молодь зібралися біля Меморіального комплексу «Братська могила», де цього дня запалав Вогонь пам'яті, на урочисто-траурний мітинг з нагоди 74-ї річниці Перемоги в Другій світовій війні.

– Все далі і далі відходять у минуле події тієї найзапеклішої, найкровопролитнішої із воєн, які знала історія – сказав, виступаючи на мітингу, голова Доманівської районної державної адміністрації Євгеній Осадчук. – Все менше і менше залишається тих, хто творив Перемогу. Але ми і наступні покоління маємо завжди пам'ятати про те, якою дорогою ціною була здобута Перемога. Низький уклін живим ветеранам-фронтовикам. Вічна пам'ять тим, хто поліг на полі бою, відстоюючи світле майбутнє для свого народу, для рідної України.

З теплими словами привітань з нагоди свята Перемоги і побажань міцного здоров'я, щастя, миру й благополуччя до присутніх на мітингу, всіх жителів району звернувся голова Доманівської районної ради Тарас Кушнір. Нікому не дано право посягати на нашу землю, на нашу свободу – сказав він. -- Здолали ми жорстокого, сильного ворога у далекому 45-ому, здолаємо й тепер. Вічна пам’ять полеглим героям, яким не судилося повернутися живими на рідну доманівську землю.

На мітингу також виступила секретар Доманівської селищної ради Галина Шульгіна, яка сердечно привітала всіх присутніх з Днем Перемоги та побажала міцного здоров’я, миру, добра. Була представлена літературно-художня композиція, прозвучали пісні та вірші на військово-патріотичну тематику. Лунає салют. На братську могилу лягають гірлянди, квіти, як символ пам'яті про безсмертний подвиг воїнів, що полягли за нашу землю. 

Після мітингу всі бажаючі мали змогу переглянути виступ народного духового оркестру "Фестиваль" (керівник – Леонід Мостовенко), який цьогоріч святкує 15-річчя творчої діяльності, та пригоститися солдатською кашею й чаєм.