Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Відбулася нарада райдержадміністрації щодо питань управління персоналом
2019-05-17 10:37:00

Відбулася нарада райдержадміністрації щодо питань управління персоналом

17 травні 2019 року керівником апарату райдержадміністрації Максютенко О.М. проведена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалістами, на яких покладено обов’язки управління персоналом відділу освіти, відділу культури, молоді та спорту, фінансового управління, економічного розвитку і торгівлі, відділу агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В ході наради Максютенко О.М. звернула увагу на дотримання Закону України «Про відпустки», зокрема про обов’язкову наявність графіку відпусток, процедуру попередження працівників про відпустку, поділ відпустки на частини тощо.

Начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації Туз Т.Є. ознайомила присутніх з інструкцією з діловодства райдержадміністрації. Акцентувала увагу на внесених змінах.

На нараді розглядалось питання щодо формування потреби у підвищенні кваліфікації  державних службовців, посади яких відносяться до категорії «Б» та «В» згідно тематики навчальних заходів Миколаївського обласного центру підвищення кваліфікації на 2020 рік.