Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Проведено задання за «круглим» столом щодо протидії домашньому насильству
2019-06-11 06:09:00

Проведено задання за «круглим» столом щодо протидії домашньому насильству

У приміщенні управління соціального захисту населення  6 червня  проведено засідання круглого столу на тему « Про запобігання та протидія домашньому насильству та про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

В засіданні круглого столу взяли участь: начальник управління соціального захисту населення Т.П. Щирба, директор Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості – І.В. Чорна,  в.о. директора РЦСССДМ- Кошулап Я.В., начальник відділу соціальної допомоги УСЗН – С.М. Луценко, провідний спеціаліст апарату управління Доманівської селищної ради – Адреєва О.А.,  начальник відділу соціального захисту, надання послуг, дітей та молоді Мостівської ОТГ – Ахрамович Н.В., інспектор із соціального захисту  Прибузької ОТГ -  Розважає ва І.М., інспектор із соціального захисту  Прибузької  ОТГ – Гліциенко О.В.,  а також приймали участь працівники територіального  центру соціального обслуговування ( надання соціальних послу) та фахівці із соціальної роботи сільських рад. 

У ході проведення засідання круглого столу  присутні отримали знання з питання  запобігання та протидії домашньому насильству, про співпрацю суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а також розглянуто ЗУ « Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанову КМУ № 658 від 22.08.2018 « Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», навчилися розпізнавати основні види домашнього насильства. Присутні отримали навички в наданні допомоги постраждалим.