Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Обговорили питання діяльності Доманівсьокго відділу поліції у 2019році
2019-06-11 06:14:00

Обговорили питання діяльності Доманівсьокго відділу поліції у 2019році

10 червня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук  спільно з начальником Доманівського відділення поліції Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївської області майором поліції Олегом Ситником провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад  та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради розглянуто питання стану боротьби та профілактики правопорушень за 5 місяців поточного року, за інформацією Олега Ситника криміногенна ситуація покращилась, поліція вживає заходів з покращення безпеки громадян.

Також начальник поліції довів до відома присутнім позицію керівного складу підрозділу щодо посилення за дотриманням дисципліни та етики працівників Доманівського відділу поліції. «Сьогодні до працівників поліції суспільство ставить високі вимоги до виконання свої посадових обов’язків під час служби та поза нею, і вони розуміють, що вони мають посилену відповідальність перед громадянами, яких захищають щоб унеможливити повторення трагічної події, які відбулись у Переяслав-Хмельницькому», - сказав він.

По завершенні наради голова райдержадміністрації закликав начальника поліції у подальшому покращувати показники та здійснення реформ  галузі за участю органів виконавчої влади та об’єднаних територіальних громад.