Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Дарують людям милосердя й тепло
2019-11-01 12:54:00

Дарують людям милосердя й тепло

1 листопада у залі засідань Доманівської селищної ради проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери. День працівника соціальної сфери – професійне свято людей, небайдужих до проблем інших, завжди відкритих до спілкування з тими, хто потребує допомоги. На них покладено відповідальне завдання реалізації державної політики у таких важливих сферах, як соціальний захист населення, пенсійне забезпечення, підтримка та надання допомоги безробітним, соціальний захист дітей, які залишилися без батьківського піклування, тощо.

  – Багато жителів нашого району щодня людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, -- сказав, звертаючись до присутніх, голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір. – Адже ви щодня допомагаєте їм впоратися з нелегкими життєвими обставинами.

 --  Низький вам уклін за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття -- зазначила у своєму виступі перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Н.І. Фалько. -- Ви робите дуже потрібну і гуманну справу. Надії вам і віри, натхненної праці. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, творчого натхнення, здійснення усіх ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.

  Сердечно, тепло і щиро привітали також соціальних працівників з професійним святом начальник управління соціального захисту населення Т.П. Щирба, директор Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості І.В. Чорна, начальник Доманівського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Т.М. Супранкова, в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.В. Кошулап, спеціаліст Доманівського інклюзивно-ресурсного центру І.О. Журбенко. Кращих із них за самовіддану працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери відзначено грамотами Миколаївської облдержадміністрації та Доманівської райдержадміністрації. Музичним подарунком учасникам урочистого зібрання став виступ працівників культури та самодіяльних аматорів сцени.