Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → В ОДА обговорили можливі шляхи розвитку туризму на Миколаївщині
2020-01-20 08:05:00

В ОДА обговорили можливі шляхи розвитку туризму на Миколаївщині

16 січня, за ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Стадніка спільно з представниками з туристичної ради при облдержадміністрації та експертної групи платформи "МрійДій" обговорено можливі шляхи розвитку туризму в області та стратегічне планування за цим напрямком.

«Миколаївщина має потужний рекреаційно-туристичний потенціал та природно-заповідний фонд, який здатний здивувати і розважити туристів та відпочивальників. Серйозно налаштований на вирішення проблеми, яка сьогодні існує в курортних зонах, тому готовий допомагати та підтримувати. Розвиток туристичної галузі можна почати з мінімальних дій та корисних новацій, яких наразі не вистачає людині, яка приїхала на відпочинок», - наголосив Олександр Стаднік.

Вирішено вже наступного тижня провести ще одну зустріч у такому ж форматі для обговорення розроблених маршрутних карт на одну людину та на групи людей по локаціям. Крім того, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації доручено підготувати та презентувати концепцію веб-сайту з туристичними принадами Миколаївщини.