Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Величне свято трударів рідної землі
2019-11-15 13:36:00

Величне свято трударів рідної землі

15 листопада у залі Доманівської селищної ради, відбулося районне урочисте зібрання, присвячене цій знаменній події, за участю кращих трудівників полів і ферм Доманівщини, ветеранів сільськогосподарського виробництва, керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств.

  -- Без перебільшення,  для нас це -- всенародне свято, оскільки ми всі живемо в сільській місцевості, -- сказав, виступаючи на урочистостях, голова Доманівської районної державної адміністрації Є.Л. Осадчук. -- Від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь. Завдяки «золотим» рукам та мудрості аграріїв живе наша українська нива. Навіть за складних погодних умов нинішнього року хліборобам району вдалося зібрати вагомий урожай. Честь їм за це і хвала! Вклонімося рідній землі, вклонімося людям, для яких нелегка праця була і залишається сенсом життя. 

  Євгеній Леонідович теплим словом згадав ветеранів сільськогосподарської галузі району, які за свою самовіддану працю були нагороджені зірками Героя, удостоєні високого звання заслуженого працівника сільського господарства України.

  Голова райдержадміністрації побажав хліборобам і їх родинам міцного здоров’я, добрих засівів, рясних сходів і щедрих ужинків та вручив кращим із них грамоти райдержадміністрації, якими вони відзначені  за багаторічну сумлінну працю, майстерність і професіоналізм, вагомі особисті досягнення в трудовій діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

  Щедрих врожаїв, миру, добра і злагоди, Божого благословення побажав працівникам сільського господарства району в своїй вітальній промові архімандрит Антоній.

  -- Шановні трудівники полів і ферм, дозвольте привітати вас з професійним святом, --сказав, виступаючи перед учасниками урочистого зібрання, голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір. – Хочу побажати вашим душам тепла, серцям – радості, домівкам -- злагоди й достатку. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші лани, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання  на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України. Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід хліборобів на нашій квітучій і благословенній українській землі.

  Тарас Леонідович  вручив передовикам сільськогосподарського виробництва району грамоти районної ради.

  Щиро й сердечно привітала присутніх, усіх аграріїв району з професійним святом секретар Доманівської селищної ради Г.В. Шульгіна, побажала успіхів у їх нелегкій праці, щастя, благополуччя та відзначила кращих грамотами селищної ради.

  --  Ми не можемо сьогодні не подякувати людям, які уже протягом багатьох років допомагають школам, дитячим садкам, позашкільним закладам, закладам культури, людям похилого віку і багатьом іншим, -- зауважила у своєму виступі начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П. Щирба. – Сердечно вітаючи сьогодні працівників аграрної галузі району з їх професійним святом, бажаю їм міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, щедрого колоса на хлібній ниві.

  Культпрацівники  та самодіяльні аматори сцени виступили перед учасниками урочистого зібрання з концертною програмою, яка додала присутнім бадьорого настрою, сил і натхнення на досягнення нових трудових вершин.