Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Вечір пам’яті з нагоди Дня Гідності та Свободи
2019-11-22 11:22:00

Вечір пам’яті з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи,  що  об’єднав  дві  знакові події у новітній історії країни —Помаранчеву  революцію  2004 року  та  Революцію  Гідності 2014  року. 

  З цієї нагоди 21 листопада в Доманівці, біля Стіни пам’яті, відбулася акція вшанування героїв, які стояли на Майдані, відстоюючи європейський вибір України, із зброєю в руках встали на захист її територіальної цілісності, соборності на сході нашої держави. В акції взяли участь представники трудових колективів, громадських організацій райцентру, воїни Збройних Сил України.

  -- У цей пам’ятний день ми віддаємо данину шани усім нашим співвітчизникам, людям різних національностей, які  стали  на  захист  демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої  держави  та  її  європейського вибору, -- сказала, виступаючи перед присутніми, перший заступник голови Доманівської районної державної адміністрації Н.І. Фалько. – Вони є для нас взірцем патріотизму  й  мужності. Але, на жаль, ціна свободи, якої так прагнули наші предки і якої прагнемо ми з вами, дуже висока – людське життя. Доманівщина теж зазнала неповторних втрат. Відстоюючи наше майбутнє як вільної, демократичної, європейської держави, на вівтар жертовності поклали життя наші земляки Олександр Ливадар, Іван Усатенко, Іван Кучмій, Андрій Матвієнко, Олександр Кушнір, Геннадій Левицький, Віктор Зельманович та Олександр Єдин.

  З Днем Гідності та Свободи привітали присутніх на пам’ятному заході голова Доманівської районної ради Т.Л. Кушнір та заступник Доманівського селищного голови В.Д. Власюк.

  Пам'ять про всіх загиблих за свободу України учасники акції вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя Стіни лягають квіти та запалені лампадки. Вічна слава Героям!