Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → У Міністерстві розвитку громад та територій України погодили проєкт Перспективного плану формування територій громад Миколаївщини
2020-02-04 06:57:00

У Міністерстві розвитку громад та територій України погодили проєкт Перспективного плану формування територій громад Миколаївщини

У понеділок, 3 лютого, за дорученням голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка в облдержадміністрації відбулася нарада з питань готовності закладів/підприємств системи охорони здоров’я обласного підпорядкування до контрактування з НСЗУ.

Засідання відбулося під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі, за участі радника голови ОДА Сергія Бичкова та керівників закладів охорони здоров’я області.

У ході наради відзначено, що спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу в області надають 16 закладів/ КНП (комунальні неприбуткові підприємства) та медичних центрів. Автономізовані 100% закладів.

За оперативними даними з 16 закладів наразі 3 отримали ліцензію для провадження господарської діяльності з медичної практики – Миколаївська обласна станція переливання крові, Обласна офтальмологічна лікарня, Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня. Чотири новостворені центри  обласної комунальної власності отримають ліцензії в 1-му кварталі цього року.

Крім того, відзначено, що наявний рівень комп’ютеризації дозволяє всім закладам укласти договір з НСЗУ. А медичні інформаційні системи встановлено у всіх 16 закладах.

Також триває реєстрація лікарів в електронній системі охорони здоров’я. За даними дашбордів НСЗУ, готовність становить понад 80 %.

Акцентовано, що в цілому заклади готові до підписання договорів з НСЗУ. Окремо винесено питання матеріально-технічного оснащення лікарень та створення Регіонального центру громадського здоров’я.  

Присутнім також презентовано проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році».