Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Проведено нараду з селищним та сільськими головами
2019-11-28 14:45:00

Проведено нараду з селищним та сільськими головами

27 листопада головою райдержадміністрації проведена нарада із селищним та сільськими головами.

До розгляду винесено 7 питань порядку денного:

1.Про підготовку бюджету на 2020 рік.

2.Про передачу районною радою із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність об’єднаних територіальних громад, відповідних бюджетних установ, розташованих на їхніх територіях.

3.Про реформування вторинної медичної допомоги.

4.Про співфінансування Доманівського районної центру первинної медико-санітарної допомоги.

5.Про виконання районної програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Доманівському районі у 2019 році та планування заходів на 2020 рік.

6.Діяльність та звітність клубних закладів району.

7.Різне.

На нараді виступили:

Зубачевська І.М. - начальник фінансового управління райдержадміністрації проаналізувала зміни у Бюджетному кодексі, відповідно до прийнятого Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік». Звернула увагу на дату сесій з питань затвердження бюджетів, прокоментувала передачу районною радою із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність об’єднаних територіальних громад, відповідних бюджетних установ, розташованих на їхніх територіях.

Гузенко Л.Ю. - головний лікар Доманівської центральної лікарні повідомила про впровадження вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в районі та Програму медичних гарантій (або гарантований пакет медичних послуг). Поінформувала про фактори, що заважають процесу реформування та перелічила проблеми, для вирішення яких потрібна допомога від селищної та сільських рад. 

Подолян Н.П. - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Доманівський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» ознайомила присутніх із станом погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КНП "Доманівський РЦ ПМСД» за січень- лютий 2019 року.

Левченко Є.В. - війський комісар поінформував та подякував сільським радам за кошти та допомогу у виконанні заходів районної програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Доманівському районі у 2019 році. Висловив сподівання на плідну співпрацю у 2020 році.

Максютенко О.М. - керівник апарату райдержадміністрації доповнила доповідь військового комісара інформацією щодо використання коштів, наданих сільськими радами на виконання програми територіальної оборони.

Маценко О.О. - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про співпрацю клубних закладів району. Надала роз’яснення щодо створення центрів дозвілля (бібліотека + клубний заклад).

Щирба Т.П. - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулася до сільських голів та голів ОТГ щодо відпрацювання (уточнення) переліків осіб, отримувачів субсидій та допомог, перерахування коштів для відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку та за перевезення пільгових категорій громадян, а також повідомила та прокоментувала процес оптимізації структури управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Протягом наради присутні обмінювались думками з питань, які розглядалися на нараді; голова райдержадміністрації вносив пропозиції та доповнення  до них.

За результатами наради надані відповідні доручення.