Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Марафон жіночого успіху
2020-03-24 15:13:28

Марафон жіночого успіху

В рамках проведення інформаційно-мотиваційного заходу "Ділова платформа служби зайнятості "Women&Work" а саме:

5 березня відбувся інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес", на якому фізична особа-підприємець Чудійович А.М. поділилася своїми думками, своїм баченням жіночої успішності.

 

 

6 березня відбувся майстер-клас у салоні «Цирульня». Перукар, фізична особа-підприємець, Карпова С.М. зустріла безробітних теплими словами привітання. Спочатку вона розповіла про різноманітні види зачісок, зауважила, що майстер повинен враховувати довжину, тип, стан волосся, особливості попередньої зачіски, овал обличчя, відтінок волосся і тон обраної клієнткою декоративної косметики. Після виступу Світлана Миколаївна показала присутнім майстер-клас з виконання салонної жіночої стрижки. Свій показ супроводжувала детальним поясненням процесу роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 березня відбувся тренінг «Шлях до успіху», який провела представник відокремленого підрозділу «Творчий простір «Порадій» громадської організації «Фонд розвитку громади селища Доманівка» Світлана Матвєєва. Як позиціонує себе жінка на ринку праці; які перешкоди виникають у жінок при пошуку роботи та працевлаштуванні, як подолати ці бар’єри; як підвищити власну мотивацію до праці та життєву позицію; що впливає на самооцінку жінки, як підняти самооцінку; як не боятись змінювати свою діяльність – відповіді на ці та інші питання шукали учасниці заходу. Тематичний спектр був досить широкий, але так чи інакше пов’язаний з побудовою кар’єри, бізнес-ідеями, процесом пошуку роботи. Учасники заходу навчалися ставити перед собою цілі та налаштовувати себе на тривалу працю.

Всі зустрічі пройшли у дружній атмосфері, у форматі живого спілкування. Кожен отримав від заходу щось своє: позитивні емоції та враження, можливість переосмислення своєї життєвої позиції, поштовх до активізації власних зусиль для вирішення питання своєї майбутньої діяльності.