Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Увага! До відома сільгоспвиробників
2020-05-18 15:16:54

Увага! До відома сільгоспвиробників

На виконання  доручення  виконувача  функцій  і повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації, першого заступника голови  облдержадміністрації  від  15.05.2020№ 49 -д доводимо до Вашого відома, що   місцевою комісією  з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Доманівській райдержадміністрації  розпочато  збір   інформації  щодо збитків, понесених сільгосптоваровиробниками району внаслідок несприятливих умов  (посухи) для узагальнення   матеріалів щодо  розміру завданих збитків (постанова  Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415).

               Матеріали просимо подавати до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Новаківська С.О.) до 28.05.2020.

                   Додаток: перелік документів, необхідних для розгляду можливості отримання коштів з резервного фонду бюджету у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам.

          За  консультацією з вищезазначених питань звертатися  до  Новаківської С.О. за телефоном  0508022393. 

 

Перелік документів, необхідних для розгляду можливості отримання коштів з резервного фонду бюджету у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам

1. Обґрунтування необхідності та обсягів додаткових коштів (довідку про збитки, які виникли внаслідок стихії, довідки з Держстату по с/г підприємству щодо посіву, середній ціні реалізації в попередньому році та валові збори і урожайність за останні 5 років по пошкоджених с/г культурах, довідку від гідрометеорологічного центру про надзвичайну ситуацію);

2. Акт обстеження посівів. Оскільки порядку документування факту загибелі посівів у жодному нормативно-правовому акті не визначено, то він складається у довільній формі, при цьому зазначається назва підприємства, загальна площа посіву чи посадки сільськогосподарських культур, фаза розвитку, площа загибелі (пошкодження, %) культури та в наслідок якої надзвичайної ситуації. Акт скріпляється підписами членів комісії, до складу якої можуть входити як працівники сільгосппідприємства (керівник, агроном, (головний) бухгалтер, бригадир), так і представники інших організацій, зокрема страхової компанії (якщо посіви були застраховані), органів місцевої влади, на території якої знаходяться відповідні посіви, та залученими за згодою представниками державних установ;

3. Документи, що підтверджують отримані суми страхового відшкодування (у разі відсутності договору страхування - пояснення заявника про причини непроведення страхування);

4. Перелік невідкладних (першочергових) робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, та інших заходів.

 

Довідково:

Нормативно-правова база за посиланнями:

- постанова Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 «Порядок використання коштів резервного фонду бюджету»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/415-2002-%D0%BF

- постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 «Порядок класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/368-2004-%D0%BF

- наказ Міністерства внутрішніх справ України від 04.09.2014 № 905 «Про затвердження Вимог до переліку та змісту документів для надання експертного висновку про рівень надзвичайної ситуації»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1193-14

 

Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
      54030, м.Миколаїв, вул.Обсерваторна,1
      e-mail: pgdnikolaev@meteo.gov.ua
      Начальник:  Дуранік Людмила Матвіївна
      тел.:(051-2) т/ф 47-22-92, 47-22-97

 

Обласне управління статистики:

   Начальник Головного управління статистики у Миколаївській області

   Лук’яненко З.А.

   0679177661

   gus@mk.ukrstat.gov.ua