Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук обговорив нагальні питання з селищним та сільськими головами
2020-06-19 08:38:15

Голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук обговорив нагальні питання з селищним та сільськими головами

18 червня головою райдерждаміністрації Осадчуком Є.І. проведена нарада  з головами ОТГ та сільськими головами.

Нарада проведена за участю голови Доманівської районної ради Кушніра Т.Л., заступника голови райдержадміністрації Фалько Н.І. та керівника апарату райдержадміністрації Максютенко О.М.

Начальник  відділу у Доманівському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Ульянов О.В. ознайомив присутніх із станом створення громадських пасовищ в ОТГ та сільських радах.

Про виділення коштів з місцевих бюджетів на 2020 рік на виплату матеріальної допомоги на лікування , пільговий проїзд незахищених верств населення доповіла начальник управління соціального захисту населення Доманова С.О.

Начальник Доманівської ДПІ Южноукраїнського управління ГУ ДПС у Миколаївській області Кузмінчук Г.І.  повідомила про стан проведення кампанії декларування за 2019 рік.

Про виконання районної програми територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Доманівському районі на 2018 рік, продовженої на 2020 рік  і проведення призову на строкову військову службу у 2020 році доповів  Наконечний В.Г., заступник військового комісара - начальник відділення комплектування райвійськомату.

Надала роз'яснення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю в умовах карантину директор Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Чорна І.В.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Вовк Ю.М .  повідомив про повноваження органу опіки і піклування щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення.

В результаті проведеної наради головою райдержадміністрації були надані протокольні доручення.