Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Відзначили День державної служби України
2020-06-23 12:38:04

Відзначили День державної служби України

23 червня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук привітав працівників державних установ з нагоди професійного свята – Днем державної служби України.

«Виклики часу змушують змінювати традиційні підходи та управлінські методи, щоб державні службовці відповідали новим суспільним умовам та очікуванням, надаючи приклад працівникам в інших сферах управління. Саме тому люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу, а це соціально – гуманітарна, економічна культурна, та інші сфери життя районну та держави у цілому. Тож щиро бажаю, вам творчого натхнення, життєвої енергії, добра та злагоди», - зазначив Євгеній Осадчук вітаючи колег.

За наполегливу працю і професіоналізм, високе служіння обраній справі, забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади та з нагоди Дня державної служби почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації нагороджено головного спеціаліста відділу документообігу і контролю, мобілізаційної та режимно - секретної роботи апарату райдержадміністрації Людмилу Трофименко, почесною грамотою Доманівської нагороджено райдержадміністрації завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Ігор Подорога, Доманівською райдержадміністрацією оголошено подяку колективу Веселинівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області.

Зі святом!