Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ID-картка – зручний та повнофункціональний паспортний документ
2020-07-29 10:38:30

ID-картка – зручний та повнофункціональний паспортний документ

Керівник Доманівський РС УДМС України в Миколаївській області вже отримала паспорта громадянина України у вигляді ID – картки та чекає вас, шановні друзі, для оформлення сучасного та зручного документу!

Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. ID-картка містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати. До чіпу вноситься інформація, яку в разі потреби можна змінити в підрозділі ДМС без необхідності виготовлення нового документа і відповідно безоплатно. На сьогодні у всіх територіальних підрозділах УДМС України в Миколаївській  області можна вільно записатися до електронної черги на сайті ДМС на найближчі дні та на зручний час або прийти і оформити паспорт через поточну чергу.

Перший внутрішній паспорт оформлюється винятково за зареєстрованим місцем проживання а вже після оформлення першої ID-картки та внесення даних про особу до ЄДДР всі подальші послуги з документування особа може отримати у будь-якому місті України, незалежно від місця реєстрації.

ID – картка – це повнофункціональний документ, який дає змогу кожному реалізувати своє виборче право!

Відповідно до роз’яснення Національного банку України, ID-картка жодним чином не обмежує можливості українців щодо користування банківськими послугами. Банки можуть встановлювати місце проживання або перебування особи на підставі інформації, одержаної від громадянина та засвідченої його власним підписом.

Законодавство України, так само як і законодавство більшості іноземних держав, не передбачає можливості для відмови особи від оформлення ID-картки за будь-якими мотивами, у тому числі релігійними.

Виготовлення паспорта громадянина України у формі ID-картки займає всього 10-20 робочих днів.

Тому ID-картка – це зручний та повнофункціональний паспортний документ!