Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 15 вересня відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації
2020-09-15 16:55:54

15 вересня відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації

15 вересня відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто питання: про надання дозволу на відновлення діяльності в умовах карантину Зеленоярського закладу дошкільної освіти, Маринівського закладу дошкільної освіти №1 та №2.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Маценко доповіла про результати роботи комісії у цих закладах, яка перевіряла готовність закладів працювати в умовах адаптивного карантину та дотримання вимог Постанови головного державного санітарного лікаря №25 від 21 травня2020 року.

Комісією запропоновано рекомендувати Маринівському та Зеленоярському сільським головам прийняти рішення про відновлення діяльності дошкільних закладів в умовах карантину.

Членами місцевої комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації підтримана вищезазначена пропозиція. Рішення місцевої комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації направлено до Маринівської та Зеленоярської сільських рад для відповідного реагування.

Голова райдержадміністрації Сергій Шурабура звернув особливу увагу на дотримання карантинних вимог у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району.