Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Конструктивний діалог – запорука розв`язання актуальних питань, пов'язаних з розвитком області
2021-01-13 08:18:35

Конструктивний діалог – запорука розв`язання актуальних питань, пов'язаних з розвитком області

При Миколаївській обласній державній адміністрації розпочала роботу робоча група з відбору та формування переліку об'єктів будівництва, реконструкції та ремонту, утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць та доріг комунальної власності населених пунктів області фінансування яких буде здійснюватися  коштом територіального дорожнього фонду обласного бюджету. 

У вівторок, 12 січня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулась перша зустріч її учасників.

До складу групи увійшли радники голови ОДА, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутати обласної ради, в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Владислав Невеселий.

«Відразу скажу, чому до складу групи увійшли керівники структурних підрозділів. Другий рік поспіль ми реалізуємо програму Президента «Велике будівництво». Об'єкти, визначені складовою частиною проєкту, реалізуються в повному обсязі. У тому числі з реконструкцією автошляхів»,- підкреслив Ігор Кузьмін.

Крім того,  заступник голови облдержадміністрації акцентував, що створення робочої групи викликано вимогами Бюджетного кодексу України та Закону України «Про фінансування дорожнього господарства». Мова йде про те, що субвенція, яка спрямовується на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти автомобільних доріг загального користування, доріг місцевого значення затверджується облдержадміністраціями за погодженням з Центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства. Миколаївська обласна державна адміністрація налаштована на розподіл цієї субвенції у конструктивному діалозі з депутатським корпусом Миколаївської обласної ради.

«Ми плануємо побудувати роботу через налагодження конструктивного діалогу та чіткої співпраці з депутатським корпусом. Щоб не виникало конфронтацій і розвиток регіону відбувався шляхом формування спільного бачення на всі процеси»,- наголосив заступник голови облдержадміністрації в ході засідання.

Насамкінець було підтримано відсотковий розподіл коштів по категоріях доріг та розподіл коштів залишку субвенції минулого року, який сформувався на початок 2021.