Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Онлайн-засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Доманівській райдержадміністрації.
2021-01-20 16:31:54

Онлайн-засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Доманівській райдержадміністрації.

18 січня відбулося онлайн-засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Доманівській райдержадміністрації під головуванням Сергія Шурабури. Розглянуто питання: про запровадження карантинних обмежень на с. Цвіткове, Доманівського району, Миколаївської області у зв’язку з виявленням захворювання домашньої кішки на сказ.

З інформацією про епізоотичну ситуацію щодо сказу, з заходами по боротьбі зі сказом 🐨🐱тварин в приватному секторі в с. Цвіткове,  Доманівського району виступила заступник голови комісії, заступник начальника Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Тетяна Рудковська.

Рішенням комісії затверджений план заходів щодо боротьби зі сказом тварин в приватному секторі в с. Цвіткове, оголошено карантинні обмеження на с. Цвіткове, територію населеного пункту та навколишні мисливські угіддя оголошено неблагополучними щодо сказу.

Особлива увага 📌звернена на інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність сказу для людей і тварин та заходи щодо профілактики і боротьби з ним.