Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → УВАГА, конкурс на вакантні посади державної служби до Миколаївського рибоохоронного патруля
2017-03-02 15:26:00

УВАГА, конкурс на вакантні посади державної служби до Миколаївського рибоохоронного патруля

УВАГА, конкурс!!!

З 28 березня 2017 року у Миколаївській області в рамках Концепції реформування рибного господарства стартував прийом документів для конкурсного добору на вакантні посади державної служби до Миколаївського рибоохоронного патруля.

Рибоохоронний патруль – це новий персонал, люди з високою мотивацією, які будуть відібрані на основі відкритого кадрового конкурсу. Запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства області та хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, ефективні люди.

Особлива увага приділяється добору кандидатів на посади з числа учасників АТО – мужніх, фізично розвинених людей, які є справжніми патріотами та доказали, що в змозі сумлінно виконувати свої обов’язки.

Відкритий конкурс на зайняття вакантних посад Миколаївського рибоохоронного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу», включатиме електронне тестування та співбесіду. До роботи конкурсної комісії можуть бути залучені державні службовці, у тому числі з інших державних органів, науковці та експерти у відповідній сфері та представники громадських об’єднань.

Детальніше з умовами проведення конкурсу, посадовими обов’язками, кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=0B-5Ws_mSG3EkV0c4TlVUN0RQamc

- завідувача сектору оперативної роботи – 1 вакансія;

- начальника відділу матеріально-технічного забезпечення – 1 вакансія;

- заступника начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства (на період тимчасової відсутності працівника в зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку) – 1 вакансія;

- головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» – 2 вакансії;

- провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» – 6 вакансій;

- старшого державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» – 3 вакансії;

- головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства (на період тимчасової відсутності працівника в зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку) – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства (на період тимчасової відсутності працівника в зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 вакансія;

- головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності (на період тимчасової відсутності працівника в зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 2 вакансії;

- головного державного інспектора сектору оперативної роботи – 1 вакансія;

- провідного державного інспектора сектору оперативної роботи – 2 вакансії.

Для участі в конкурсному відборі претендент має особисто подати та/або надіслати поштою за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграду, 1-А комісії наступні документи:

1.                     Копію паспорта громадянина України.

2.                     Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.                     Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.                     Копії документа (документів) про освіту.

5.                     Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.                     Роздруківку з Єдиного державного реєстру Декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються протягом 20 календарних днів після оприлюднення оголошення (включно до 20 березня 2017 року до 17:00) за адресою: 54025, м. Миколаїв, пр. Героїв України (Героїв Сталінграду), 1-А.

Тестування відбудеться о 10:00 22-24 березня 2017 року в м. Миколаїв за адресою:  м. Миколаїв,  вул. Георгія Гонгадзе (Паризької комуни), 9.

По пр. Героїв України (Героїв Сталінграду), 1-А відбудеться 2 етап конкурсу — розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (0512)37-55-36.