Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → УВАГА: КОНКУРС "КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ 2017"
2017-03-16 15:12:00

УВАГА: КОНКУРС "КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ 2017"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році. Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Конкурс проводиться у три тури: І тур - березень - квітень; ІІ тур - травень - червень; ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях: - «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік); - «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У першому турі Конкурсу можуть брати участь державні службовці категорії посад «Б» та «В», які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу, утвореному державним органом: - заяву про участь; - копію особової картки; - подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу; - інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою, а також: - користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування»; - рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном; - рекомендуються для просування по державній службі на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють, або на відповідні посади в державних органах вищого рівня. Організаційним комітетом третього туру Конкурсу вносяться пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства.

Більш докладно умови проведення Конкурсу в Доманівській районної державної адміністрації викладені в розпорядженні голови райдержадміністрації від 14 березня 2017 року № 53 , яким встановлено терміни проведення І-го туру Конкурсу з 28 березня по 28 квітня 2017 року.

(За додатковою інформацією звертатись до відділу організаційно – кадрової роботи апарату Доманівської районної державної адміністрації; адреса: смт Доманівка, вул. Центральна, буд. 46 , каб. № 112, тел. (05152) 9-27-45).