Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → Увага! Конкурс (повторно) на заміщення вакантної посади головного лікаря Доманівської центральної районної лікарні
2017-11-29 11:37:00

Увага! Конкурс (повторно) на заміщення вакантної посади головного лікаря Доманівської центральної районної лікарні

Додаток  1

до розпорядження голови

Доманівської районної державної адміністрації

29.11.2017 № 255

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Доманівська районна державна адміністрація оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Доманівської центральної районної лікарні.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

1.Повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломну спеціалізацію за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

2.Сертифікат лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності (не нижче І категорії).

3.Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо).

4.Стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років, стаж роботи за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я» не менше трьох років.

Головний лікар повинен знати: Конституцію України; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток галузі охорони здоров’я; основи медичного і трудового права; концепцію розвитку охорони здоров’'я населення України; основи міжнародного та європейського законодавства з питань охорони здоров’я; практику застосування законодавства у межах своєї компетенції; економічні основи управління охороною здоров’я, демографічну ситуацію в регіоні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я; технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв’язку.

Документи претендентів на вказану посаду приймаються у відділі економічного розвитку і торгівлі Доманівської райдержадміністрації протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення, у робочі дні з 8.00 до 17.00 год. за адресою: смт Доманівка, вул. Центральна, 46, 1-й поверх, кабінет 109.

Перелік документів, які подаються для участі в конкурсі:

заява на ім’я голови Доманівської райдержадміністрації;

копії установчих документів  (паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду);

копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

заповнена особова картка форми П-2;

копії документів про освіту;

копії документів про кваліфікацію;

копія трудової книжки;

медична довідка про стан здоров’я;

письмова згода на обробку персональних даних;

концепція розвитку і функціонування центральної районної лікарні;

довідка про відсутність судимості.

Контактний телефон для довідок: 9-16-86.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації                                                  Н.І.Фалько