Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДТРИМКИ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
2015-05-13 09:07:00

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДТРИМКИ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

12 травня в райдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, створеної розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.04.2015 року №107 «Про заходи з підготовки до виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у Доманівському районі». Очолюють цю групу голова райдержадміністрації В. Іванченко та голова районної ради Т. Кушнір.

Крім членів робочої групи, в засіданні брали участь заступник начальника відділу Держземагентства у Доманівському районі І. Юрчак, експерт-тренер,член Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» А. Доля, сільські голови.

Учасники засідання обговорили конкретні пропозиції до проекту перспективного плану формування територіальних громад Миколаївської області та підтримали пропозицію селищного голови О. Доги щодо проведення широкої роз'яснювальної роботи серед населення району з питання добровільного об’єднання територіальних громад.