Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД
2015-06-11 18:51:00

ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД

9 червня в райдержадміністрації відбулося засідання за "круглим столом" за участю селищного та сільських голів району, на якому обговорювався проект перспективного плану добровільного об'єднання територіальних громад. Далі ця розмова була продовжена на засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад.

Перед учасниками зібрання виступили директор Офісу реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади Валентин Бойко та експерт Офісу реформ Микола Ворона.

Вони наголосили на нагальній необхідності проведення в Україні реформи місцевого самоврядування задля наближення надання соціальних послуг до людей, підвищення їх якості та доступності. Першим кроком на цьому шляху, як свідчить досвід багатьох європейських держав, має стати створення самодостатніх територіальних громад з відповідною інфраструктурою, належним фінансовим забезпеченням, кадровим потенціалом тощо.

Своїми аргументами на користь об'єднаної територіальної громади в межах нинішнього Доманівського району поділився  з присутніми співголова робочої групи, голова районної ради Тарас Кушнір.

Про фінансову основу майбутньої об'єднаної територіальної громади розповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Зубачевська.

Своє бачення майбутньої адміністративно-територіальної реформи у нашому районі висвітлили у своїх виступах депутати районної ради Володимир Базаренко та Олександр Шкурченко, Богданівський сільський голова Петро Бесараб, Прибузький сільський голова Віктор Матющенко.

Підсумки дискусії, що відбулася, підвів співголова робочої групи, голова райдержадміністрації Василь Іванченко.