Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ПРОВЕДЕНО ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД В АКМЕЧЕТСЬКІЙ ТА ПРИБУЗЬКІЙ СІЛЬСЬКИХ РАДАХ
2015-07-16 16:43:00

ПРОВЕДЕНО ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД В АКМЕЧЕТСЬКІЙ ТА ПРИБУЗЬКІЙ СІЛЬСЬКИХ РАДАХ

14 липня проведено  зустрічі заступника співголови робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад, завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олександра Ульянова, головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Володимира Ронжина з депутатами Акмечетської  та Прибузькою сільських рад.

У ході зустрічі відбулося обговорення добровільного об'єднання територіальних громад та заходів щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Звертаючись до депутатів, Олександр Ульянов розповів про реформу з децентралізації влади в Україні, принцип добровільного об'єднання громад, наповнення та використання бюджету об’єднаної громади, проведення майбутніх виборів тощо.

Перед спікером депутати піднімали питання щодо механізму входу та виходу з об’єднаної громади, утримання пожежної охорони та муніципальної поліції, можливе об'єднання з містом Вознесенськ, проведення громадських обговорень, штатної чисельності соціальних працівників та виконкомів громади. В свою чергу Олександр Ульянов надав вичерпні відповіді на поставлені питання.

Звертаючись до представників Акмечетської та Прибузької громади, Володимир Ронжин розповів про необхідність виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Згідно цього закону встановлено терміни прийняття відповідних рішень, проведення сходок вулиць, які підлягають перейменуванню.