Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → ПРОВЕДЕНО ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД В ФРУНЗЕНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
2015-07-16 16:57:00

ПРОВЕДЕНО ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД В ФРУНЗЕНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

У районі триває інформаційно-роз'яснювальна діяльність робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад. Нещодавно у Фрунзенській сільській раді побувала член робочої групи, заступник голови районної державної адміністрації Н.І.Фалько, де зустрілася з жителями місцевої громади.

  Виступаючи перед присутніми, Наталія Іванівна висвітлила основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», наголосила на нагальній необхідності проведення в Україні реформи місцевого самоврядування задля наближення надання соціальних послуг до людей, підвищення їх якості та доступності. Першим кроком на цьому шляху, як свідчить досвід багатьох європейських держав, має стати створення самодостатніх територіальних громад з відповідною інфраструктурою, належним фінансовим забезпеченням, кадровим потенціалом тощо.

  – Найкраще вирішити існуючі на місцях проблеми можуть лише люди, які там живуть, маючи для цього відповідні повноваження та ресурси – підкреслила Н.І.Фалько.

  На необхідності якнайшвидшого проведення в Україні реформи місцевого самоврядування наголосила у своєму виступі і Фрунзенський сільський голова Л.Г.Ляховець.

  Заступник голови райдержадміністрації відповіла на численні запитання щодо перспектив об'єднання жителів Доманівського району в єдину об'єднану територіальну громаду.

  Н.І.Фалько  розповіла також  про необхідність виконання в районі, у тому числі на території Фрунзенської сільської ради, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».