Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → В КОЗУБІВЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ
2015-07-22 11:16:00

В КОЗУБІВЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

21 липня відбулося обговорення з представниками громади Козубівської сільської ради щодо питань децентралізації влади, об’єднання територіальних громад та декомунізації. На питання учасників зустрічі заступникголови районної ради Георгій Делі, Володимир  Ронжин - головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.

Георгій Делі поінформував присутніх про те, як проходить в Україні процес реформування, зазначив, що наразі добровільне об’єднання громад набирає обертів та на прикладі ряду країн Європи навела переваги розпочатої в нашій державі реформи по децентралізації, створення об’єднаної громади з центром у Доманівці, запровадження посади старости села та інші аспекти реформи.

В ході зустрічі відбулась жвава дискусія з актуальних питань, які хвилюють мешканців територіальних громад району. Надано роз’яснення про зміни до Конституції щодо децентралізації влади в Україні, передбачені відповідним законопроектом, який має докорінно змінити державне управління та місцеве самоврядування в країни, забезпечивши фінансову самодостатність місцевого самоврядування та наблизивши послуги, ресурси та владу до народу; про переваги об’єднаних громад, їх фінансово-ресурсні можливості.

Володимир Ронжин довів присутнім Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Наголосив терміни прийняття відповідних рішень, проведення сходок вулиць які підлягають перейменуванню, також роз’яснив, що не потрібно вносити зміни в право установчі документи щодо перейменування назви вулиці, ці зміни будуть вноситись у разі зміни власника будинку чи за інших причин.