Меню

Пошук

Посилання

 
Головна → 22 ЛИПНЯ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
2015-07-23 16:23:00

22 ЛИПНЯ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У ході засідання члени ради розглянули питання проведення в Доманівському районі плану заходів з добровільного об'єднання громад, відновлення автобусного сполучення Доманівка – ст. Колосівка.

Голова ради Р.О. Осадчук представила порядок денний та надала слово запрошеному заступнику голови райдержадміністрації Н.І. Фалько.

Н.І. Фалько розповіла про роботу робочої групи щодо підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад, до якої входять депутати районної ради, сільські голови, керівники установ та організацій району. У ході засідань групи було запропоновано об’єднатись навколо Доманівської селищної ради і створити одну об’єднану громаду. Таке об’єднання (укрупнення) передбачене перспективними планами проведення адміністративно-територіальної реформи Миколаївської області. Об'єднання є цілком добровільним та не передбачає примусового приєднання тієї чи іншої сільської ради.

Також заступник голови райдержадміністрації охарактеризувала основні переваги такого об'єднання, а саме: об’єднані територіальні громади матимуть значно більші надходження до своїх бюджетів, оскільки їх формування відбуватиметься за принципом формування бюджетів міст обласного значення. А це дасть змогу вирішити набагато більше проблем життєдіяльності громад. «Ніхто не залишає осторонь проблеми розвитку населених пунктів, які входитимуть до об’єднаних територіальних громад. В тих селах, які приєднаються до Доманівки їх інтереси представлятиме обраний сільський староста та депутати. Саме від їх громадської позиції буде залежати, яким чином будуть захищені та представлені інтереси цих населених пунктів», наголосила Н.І. Фалько.

З даного питання члени ради підтримали об'єднання громад району з центром у селищі Доманівка.

З питання автобусного сполучення Доманівка – ст. Колосівка доповіла Р.О. Осадчук, наголосивши, що автоперевізник ПП «Устименко» відмовляється відкривати цей маршрут в зв’язку його збитковості та малого пасажиропотоку.

У свою чергу Н.І. Фалько зазначала: «Ми не займаємося відкриттям автобусних маршрутів, цими питаннями займається облдержадміністрація. Дане звернення направлено до облдержадміністрації з метою позитивного вирішення звернення громадян».

Чекаємо від вас пропозицій та спільні шляхи вирішення проблемних питань життєдіяльності району на електронну адресу громадської ради при Доманівській райдержадміністрації politika-dmnrda@yandex.ua та за тел. 9-29-52.